• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Warka - Sieć piwiarni

Opis: Piwiarnia Warki to wyjątkowe miejsce, w których można spotkać się z przyjaciółmi i w ciekawy sposób spędzić wolny czas przy kuflu Warki. Obok niezwykłej atmosfery i smacznego piwa, w Piwiarni czekają liczne atrakcje ? Wieczory Sportu, promocje, etc. Piwiarnia to lokal o atrakcyjnym wystroju wnętrza. Wykwalifikowani barmani gwarantują, że konsument otrzyma piwo najwyższej jakości, zgodnie z najostrzejszymi wymaganiami sztuki serwowania złocistego trunku. Oferta Piwiarni powstała w oparciu o bogate doświadczenie Grupy Heineken w tworzeniu i wspieraniu pubów tematycznych w wielu krajach Europy. Od wielu lat wiadomo, że koncepcja tego typu lokali sprawdza się i odnosi sukcesy. Dzięki Warce, należącej do portfolio Grupy Żywiec, projekt pubów tematycznych trafia do Polski funkcjonuje pod szyldem ?Piwiarni Warki?. Unikalna atmosfera, znakomita jakość piwa, wysokie kompetencje obsługi, a także specjalne wydarzenia odbywające się w lokalu pozwalają zdobywać nowych klientów, a w dłuższym okresie przyczynią się do budowania ich lojalności i trwałych więzi z lokalem.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

fajne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi

Bardzo lubiłam spotykać się ze znajomymi w Piwiarni Warki. Podobał mi się wystrój lokalu – ściany obklejone jakby wycinkami z gazet na temat piwa, fajny duży bar, telewizor, na którym często wyświetlano mecze, czy inne wydarzenia sportowe i osobna sala taneczna, w której grał DJ i można było tańczyć. Bardzo żałuję, że w naszym mieście lokal ten nie przetrwał dłużej niż 2 lata.

ZALETY:

- fajny wystrój - świetne miejsce na organizowanie imprez okolicznościowych - dobre miejsce na oglądanie wydarzeń sportowych

WADY:

- mały wybór piwa, no ale to przecież piwiarnia Warki :)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie