• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Kwiatowa Przesyłka - kwiaciarnia internetowa, sklep internetowy

Opis: Kwiatowa Przesyłka to kwiaciarnia online pomocna w sytuacjach, kiedy nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, albo też chcesz komuś sprawić miłą niespodziankę. Proponujemy zachwycające i niebanalne bukiety kwiatów, ale też inne pomysły na prezent - czekoladki, soczyste owoce, kosze delikatesowe, a także obrazy z żywych kwiatów, czy drzewka ozdobne.
Dostawa kwiatów i prezentów do domu jest całkowicie bezpłatna, płacisz tylko za wybrany bukiet. Kwiaty zamówione w kwiaciarni internetowej dostarczy nasz kurier kwiatowy w wybranym przez Ciebie dniu. Gwarantujemy punktualną dostawę, nawet w dniu złożenia zamówienia.

Kategoria:usługa
2017-04-03

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2017-04-03

Najlepsza kwiaciarnia internetowa w sieci.

Zamawiałam bukiet z dostawą w przeciągu 2-3 godzin i tak też zostały dostarczone. Kwiaty świeże, bukiet odpowiadający wyglądem temu ze zdjęcia. Polecam

ZALETY:

świeże kwiaty, darmowa dostawa

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie