Delikatna kostka myjąca allerco® BABY (Allerco)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Delikatna kostka myjąca allerco® BABY łagodnie myje i właściwie pielęgnuje wrażliwą skórę dzieci i niemowląt. Stanowi unikalne połączenie molekuły REGEN7 z łagodnie działającą bazą myjącą pochodzenia roślinnego oraz składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi (witaminą E i gliceryną). Molekuła Regen7 to składnik pochodzenia witaminowego, chroniący skórę przed podrażnieniami i korzystnie wpływający na naskórek. Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Dodatek witaminy E i gliceryny zapewnia działanie nawilżające i wygładzające. Kostka doskonale się pieni. Nie wysusza skóry. Nie zawiera substancji zapachowych.

Działanie:

  • łagodnie myje
  • chroni przed podrażnieniami
  • nawilża i wygładza

Sposób stosowania: Kostkę myjącą allerco® BABY stosuj codziennie do mycia twarzy i ciała Twojego maluszka. Używając ciepłej wody, spień kostkę w dłoniach i nanieś na zwilżoną skórę dziecka. Łagodnie masuj, po czym dokładnie spłucz wodą i delikatnie, bez pocierania, osusz skórę ręcznikiem. Na oczyszczoną skórę dziecka nanieś preparat pielęgnacyjny z linii allerco® BABY. 

Wskazania do stosowania: Codzienna pielęgnacja i higiena wrażliwej, skłonnej do podrażnień i atopii skóry dzieci i niemowląt. Polecana do stosowania od 1. dnia życia.

Składniki aktywne: molekuła Regen7, witamina E*, gliceryna*. *składnik pochodzenia naturalnego

Wielkość opakowania: 100 g

Opinie

DODAJ OPINIĘ