• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

NZOZ Magma Sp. z o.o. - Medycyna24-online.pl - poradnia internetowa

Opis: Poradnia internetowa Medycyna24-online świadczy pomoc z zakresu zagadnień zdrowia psychicznego, seksuologii, psychologii oraz dietetyki. Porad udzielamy drogą mailową (porada online) w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Odpowiedzi na zapytania oraz listy udzielają:
    * specjalista psychiatra,
    * psycholog - seksuolog,
    * dietetyk.

Porada online (e-mail) jest nowoczesną, dyskretną (bez wychodzenia  z domu)  formą kontaktu z danym specjalistą. Pomoc za pośrednictwem  internetu może być pomocna w okresie kryzysów życiowych oraz trudnościach w kontaktach z ludźmi. Może pomóc w odczytaniu charakteru niejasnych objawów, być krokiem na drodze do postawienia właściwej diagnozy, bądź stanowić pomoc uzupełniającą w okresie leczenia choroby.

Istnieje wiele dolegliwości, zaburzeń lub psychologicznie uwarunkowanych trudności życiowych bądź kryzysów, które można konsultować drogą online. Korzystając z poradni internetowej można uzyskać potrzebne wsparcie, informację o możliwych przyczynach swoich dolegliwości bądź charakterze zaistniałego problemu. Jeśli nasza pomoc nie będzie w danym przypadku  wystarczająca informujemy o tym oraz  udzielimy rad, gdzie należy się udać aby rozwiązać wasz problem.

Porada drogą online ma charakter profesjonalny, ponieważ nasi specjaliści odpowiadając  na pytania kierowane do nas stosują się do zasad etyki i  tajemnicy zawodowej.

Zakres problemów :
    * choroby psychiczne,
    * problemy seksualne,
    * nerwice,
    * stres,
    * kryzysy życiowe,
    * problemy związane z nadwagą,
    * zdrowe odżywianie,
    * dietetyka.

Poradnia dietetyczna oferuje:
    * 3-miesięczną indywidualną dietę odchudzającą lub stabilizującą,
    * Cotygodniową konsultację z dietetykiem,
    * Utratę wagi około 1kg na tydzień przy stosowaniu się do zaleceń dietetyka.

Kategoria:usługa
2012-02-06

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Ela84
2012-04-13

REWELACJA BEZ WYSIŁKU!!!!

REWELACJA!!!
Jestem na tej diecie juz od ponad 2 miesięcy i uważam, że jest rewelacyjna. Brak poczucia głodu. Dziennie jest dostarczane oraganizmowi 5 zbilansowanych posiłku (których ja szczerze powiedziawszy nie jestem w stanie przejeść). Efekty same mówią za siebie 10 kg mniej ;-).
Widzę, że jest wiele pretensji o kontakt. Jeżeli chodzi o moją osobę nie odczułam tego za bardzo. Rzeczywiście trzeba przypomnieć dietetykowi o przesłaniu kolejnego miesiąca, ale jeżeli zrobi się odpowiednio wcześnie dieta przychodzi na maila w odpowiednim czasie.
Jedynym problemem jest, to że codziennie jest coś innego na obiad i jak dla mnie gotowanie codzinnie na przykład innej zupy jest niewykonalne ale oczywiście można troszkę naciągnąć zasady i zjeść przez kilka dni ta samą zupę. Ogólnie jak się troszkę pomyśli i pokobinuje wszystko się da zrobić.
Reasumując bardzo polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć bez dragońskimch diet a w sukcesem ;-)

ZALETY:

Efektywna Nie ma poczucia głodu Zdrowa Efekt bez wielkiego wysiłku

WADY:

Problem z codzinnym przygotowywaniem różnych posiłków.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie