• Dodano 49,950 produktów
  • Napisano 192,701 opinii
  • 178,637 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

5asec - Sieć pralni

1.5/5 na 11 recenzji
1,5

Opis: 5asec jest liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią pralni oferującą swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży. Oprócz usług standardowych marka 5asec posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej, magiel, impregnację (wodoodporność), apreturę (zabezpieczenie tkaniny), czyszczenie sukien ślubnych, usługę antyalergiczną i czyszczenie artykułów typu: kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony itp. Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skutecznie usuwa plamy i uporczywe zapachy, pozostawiając odzież miękką i świeżą. Elementem wyróżniającym pralnie 5asec jest wysoka jakość usług, krótki termin ich realizacji, liczne promocje oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii dostępnych w tej branży.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (11)

WYBRANA OPINIA

2018-06-15

Chcesz wydać kasę za nic 5asec

0, nic, mam zdjęcia, złożyłem reklamację, właścicielka nie oddaje kasy za całkowity brak wykonania usługi. Dywan śmierdział, był w im popiuł, brud i kawałki tytoniu. Został jedynie ptzepakowany i zwrucony w dokładnie takim stanie w jakim go zanioslem za 30 zł. W nowym znakowanym ich marką worku syf od dywanu, Pani twierdzi że jest wporządku. Czekając widziałem że sytuację innych klientów są podobne. firma do zamknięcia.

ZALETY:

Czekając sytuację innych klientów podobne, do zamknięcia.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie