• Dodano 49,611 produktów
 • Napisano 190,925 opinii
 • 170,079 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Konkurs HIT MamoToJa 2019

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka organizowany jest od 1997 r. przez magazyn "Mamo, To Ja". Do 2015 r. produkty, które zasługiwały na miano tych najlepszych, wybierali jurorzy – znani rodzice oraz eksperci, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją i leczeniem dzieci. Od 2016 r. wybór produktów oddaliśmy w ręce rodziców, którzy w imieniu swoim i swoich dzieci zamieszczają opinie w katalogu produktów Mamotoja.pl. W 2019 r. wyboru produktów również dokonali rodzice - zamieszczając recenzje produktów w naszym katalogu.

Nagrody

 • HIT Najlepsze dla Dziecka

  Wyróżniamy produkty, które w naszym katalogu otrzymały minimum 20 opinii i średnią ocen nie mniejszą niż 4,0. Spośród wszystkich produktów, które spełniły te warunki, jury (w skład którego wchodzą przedstawiciele redakcji) wyłania laureatów w następujących kategoriach: Mleko następne, Kaszki dla dzieci, Witaminy dla dzieci, Zabawki interaktywne, Zabawki kreatywne, Zdrowie dziecka, Pieluchy, Laktatory, Kremy dla dzieci, Otulacze, Klocki, Dom i rodzina, Chusteczki dla niemowląt, Szampony dla dzieci, Emolienty.

 • HIT Mam - nagroda specjalna

  Razem z wami wybieramy ulubiony produkt rodziców 2019. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, wyniki ogłosimy 31 marca!

 • Idea Przyjazna Dziecku

  Specjalne wyróżnienie w kategorii Idea Przyjazna Dziecku przyznamy za ciekawą inicjatywę na rzecz najmłodszych.

 • TOP Recenzentka

  Specjalne wyróżnienie przyznamy najaktywniejszej recenzentce, która w 2019 roku dodała najwięcej opinii w Katalogu produktów Mamotoja.pl.