• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,445 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Subway - Sieć restauracji fast food

Opis: Restauracje SUBWAY? są słynne z sandwiczy w kształcie łodzi podwodnej, nazywanych powszechnie SUBs. Każda restauracja przez cały dzień piecze na miejscu świeże pieczywo w kilku różnych rodzajach jak np. ser i oregano czy z miodową posypką. Nasze sandwicze są komponowane dla Państwa z szerokiej gamy produktów t.j. wędlin i mięs, mnóstwa świeżych warzyw, serów, past i oryginalnych sosów. SUBWAY? zdobył reputację restauracji serwującej świeże produkty najwyższej jakości o wysokich walorach odżywczych, wspaniałym smaku i będące alternatywą dla tradycyjnych ?tłustych fast-food?ów?. SUBWAY? doskonale pasuje do zmieniającego się stylu życia i inteligentnych nawyków żywieniowych w Europie. Gdy jesz w SUBWAY?, dostajesz nie tylko sandwicza, ale wraz z nim także doskonały serwis, najwyższą jakość i możliwość wyboru zdrowego stylu życia. SUBWAY? w menu posiada także doskonałe świeże sałatki, a także pieczone na miejscu wyśmienite amerykańskie ciasteczka. Restauracje SUBWAY? mają doskonałą ofertę cateringową, z tak specyficznie dobranymi produktami jak Sandwiczowa Uczta, czy Megasandwicz, które doskonale pasują na każde przyjęcie, spotkanie czy konferencję. Zapraszamy! Spróbuj tylko raz, a zostaniesz naszym stałym gościem. Jesteśmy tego pewni!

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

znakomita alternatywa dla KFC czy McDonalda

Doskonałe miejsce dla osób w pośpiechu. Można tu zjeść doskonałe i syte kanapki. Nie jest to jednak typowy fast food. Fakt, niektóre oferowane tu sandwiche są bardzo kaloryczne, ale znajdzie się tu też coś dla osób na diecie. Można zamówić kanapkę zdrową, zawierającą poniżej 6 gramów tłuszczu. Jak dla mnie znakomita alternatywa dla KFC czy McDonalda.

ZALETY:

- duży wybór kanapek i dodatków do wyboru - idealne miejsce dla osób w pośpiechu - można wybrać mało kaloryczną kanapkę lub sałatkę

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie