• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Spin - Studio tańca - Warszawa

Opis: Studio Tańca SPIN Arkadiusza Świeżawskiego
powstało w Warszawie w 2002r., z myślą o ludziach, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas,
w miłej atmosferze, bez względu na wiek. Nasze zajęcia są w głównej mierze przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem i chcą odkrywać nowe pasje oraz dynamicznie rozwijać posiadane już umiejętności taneczne.

Założycielem Studia Tańca SPIN jest Arkadiusz Świeżawski - były tancerz, dyplomowany instruktor, dla którego taniec jest pasją i sposobem na życie. Poczucie humoru, otwartość i profesjonalizm sprawiają, że prowadzone przez niego zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną, kameralną atmosferą oraz przyciągają liczne grono uczniów.

Nasze Studio posiada bogaty wachlarz zajęć dostosowany do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wychodzimy z założenia, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno a wiek jest nieistotny.
Wiemy także, jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec, dlatego też starannie układamy choreografię i indywidualnie dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę ich życia.
 
Jesteśmy prekursorami kursów tańca weselnego i dancingowego w Polsce . To my stworzyliśmy i opracowaliśmy program kursu tańców użytkowych, a tym samym zapoczątkowaliśmy ich popularność.

W naszym Studio pracują zawodowi tancerze - pasjonaci , z najwyższymi klasami tanecznymi i osiągnięciami na parkietach polskich i zagranicznych. Wszyscy tancerze są dyplomowanymi instruktorami tańca z wieloletnim doświadczeniem i posiadają uprawnienia wydane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kategoria:usługa
2012-03-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie