• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,402 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Rytm - Studio Tańca - Warszawa

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Rytm - Studio Tańca - Warszawa
4.5/5 na 3 recenzji
4,5

Opis: Studio tańca „Rytm” powstało w 2009 roku.

Wiedzę taneczną nasi instruktorzy zdobywali u wielu cenionych fachowców z Polski i zagranicy i cały czas ją poszerzają, bo wierzą, że należy się cały czas rozwijać, aby z kolei potem móc dzielić się swoją wiedzą z Państwem i Państwa dziećmi.

Nasi wychowankowie odnosili i odnoszą wiele sukcesów w kategorii młodzików na międzynarodowych turniejach tańca. Oprócz wiedzy tanecznej, entuzjazmu i zaangażowania posiadamy także przeszkolenie pedagogiczne i w tym, myślę, tkwi również efektywność naszej pracy.

Specjalizujemy się w tańcu towarzyskim dla dzieci i dorosłych, który obejmuje dwa style: standardowy: walc angielski, tango, slowfox, walc wiedeński, quickstep oraz latyno-amerykański: salsa, samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble.

Na kursach nauczą się Państwo także tańca użytkowego: disco samba, disco swing, przygotowaliśmy także specjalne zajęcia dla narzeczonych (pierwszy taniec i taniec na weselu).

Kategoria:usługa
2012-03-14

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Tomaszzzz26
2012-08-17

SUUUUUUUUUUPER

Ja uczęszczałem wraz z narzeczoną na kurs pierwszego tańca i byliśmy bardzo zadowoleni. Goście też byli pod wrażeniem naszego tańca i teraz wracamy do RYTMU na kurs Tańca Towarzyskiego

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie