• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Romadent - Rodzinny gabinet stomatologiczny

Opis: Romadent to Gabinet Stomatologiczny oferujący leczenie z dziedziny stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, protetyki i chirurgii.
Specjalista dentysta stomatolog, także na NFZ.
Lek. stomatolog Roma Bujnowska
"Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Przed otwarciem mojej praktyki doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnych gabinetach świadcząc usługi ogólno stomatologiczne oraz w placówce NZOZ-u udzielając w ramach kontraktu z NFZ całodobową pomoc w stanach nagłych.
Posiadam zdolność do pracy z małymi pacjentami, co owocuje dobrymi wynikami w leczeniu dzieci. Dlatego też obecnie podnoszę swoje kwalifikacje odbywając specjalizację w dziedzinie pedodoncji (dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem dzieci) na Akademii Medycznej.
Głównym profilem działalności gabinetu jest pedodoncja. Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem uzębienia dzieci. Mali pacjenci mogą się u mnie czuć bezpiecznie i komfortowo. Zawsze próbuje się z nimi zaprzyjaźnić a w trakcie leczenia puszczam im ulubioną bajkę. Staram się, aby wizyta u dentysty przebiegała bezboleśnie stosując innowacyjne znieczulenie (środek anestetyczny podawany jest pod ciśnieniem, co gwarantuje 100% skuteczność, przy małej ilości znieczulenia). Ponadto nasze maluchy mogą wybierać spośród pełnej gamy kolorowych wypełnień. Cieszą się one wśród nich bardzo dużym zainteresowaniem J. Pracuję z dziećmi już od paru lat i praca z nimi dostarcza mi wiele radości."
(ze strony internetowej gabinetu)
 
 

Kategoria:usługa
2013-03-06

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-06

Zdobywa zaufanie dzieci :)

Gdy córce popsuł się ząbek rozpoczęłam prawdziwą stomatologiczną batalię. Dentysta, do którego chodziła od kilku lat na przeglądy zupełnie się nie sprawdził, bo młoda wlazła mu na głowę i po kilku kolejnych próbach leczenia zaczęła sobie z niego robić jaja. Sam zasugerował zmianę dentysty, bo on niczego już nie wskóra.

Drugi dentysta, kobitka, uzyskała nieco więcej - udało się troszkę dziurkę oczyścić. I tyle, dalej nie poszło, a że nie leczy się już dzieci na siłę, to zostaliśmy nadal z niewyleczonym ząbkiem i rosnącą dziurą.

Na jednym z forów internetowych mama z Wrocławia poradziła mi gabinet Romadent. I to był strzał w dziesiątkę - pani Bujnowska ma w sobie niesamowitą stanowczość i po dobroci, ale z pełnym przekonaniem w głosie, wydawała polecenia, a młoda słuchała i wykonywała - i po pierwszej wizycie cieszyliśmy się piękną plombą, założoną w znieczuleniu (normalnie, igłą), bo chociaż dentystce nie wydawało się, by dziurka wymagała znieczulenia, to dzieci mają różną wrażliwość na ból i jak trzeba, to trzeba i bez dyskusji.

Gabinet jest urządzony skromnie, ale czysto i dość nowocześnie. Nad fotelem jest telewizorek, ale nie jest on nadużywany, pani Roma tłumaczy dziecku wszystko i leczenie odbywa się świadomie, a nie w telewizyjnej hipnozie.

Pani Bujnowska leczy na NFZ, chociaż można też prywatnie. Można też dopłacić np. tylko za lepszą plombę.

Cieszymy się bardzo, że udało nam się znaleźć stomatologa, który ma taką rękę do dzieci.

ZALETY:

Kobitka naprawdę odnosi sukcesy w leczeniu dzieci, po dobroci i z pełnym przekonaniem - zdobywa zaufanie dzieci.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie