• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,445 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Mount Blanc - Sieć pijalni czekolady

4.5/5 na 4 recenzji
4,5

Opis: Pierwsze Pijalnie Czekolady powstawały w dobrze prosperujących Centrach Handlowych, jako miejsca w których można znaleźć chwilę wytchnienia i odpoczynku w czasie zakupowego szaleństwa.
Z czasem kawiarnie Mount Blanc zaczęły pojawiać się również na głównych ulicach dużych miast, przy promenadach i rynkach.
To, co wyróżnia lokale wśród konkurencji, to przede wszystkim prawdziwa, belgijska czekolada która serwowana jest na wiele sposobów. Pod postacią ręcznie dekorowanych pralin, trufli, płynnej czekolady do picia, gęstego ciepłego sosu podawanego do deserów lodowych, fondue ze świeżymi owocami, czy jako dodatek do kawy.
To raj dla wielbicieli czekolady, w którym każdy znajdzie coś, co pokocha.

Kategoria:usługa
2016-02-19

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Anna
2017-08-15

Nikt się nie oprze czekoladzie

Mount Blanc zauważyłam jak byłam na zakupach w galerii, i po jakimś czasie namówiłam męża na wspólną podróż do pijalni czekolady, razem z dziećmi. Każdy był zadowolony, nawet mój najmłodszy syn :) który jest okropnie wybredny, ma to po tacie:)

ZALETY:

Wystrój Dobre ceny Super jedzenie

WADY:

w sumie brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie