• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Lodomania - Sieć lodziarni

Opis: Naszą największą pasją, towarzyszącą nam od zawsze, jest smak prawdziwych lodów. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby była ona także udziałem Państwa. To dzięki niej LODOMANIA jest synonimem smaku, począwszy od rozkoszy podniebienia, kończąc na odrobinie luksusu, jaką niesie czas spędzony w naszych lodziarniach. Znajdziecie tu Państwo desery tworzone na miejscu wyłącznie z naturalnych składników oraz obsługę, która z przyjemnością wprowadzi Państwa w świat LODOMANII.

Kategoria:usługa
2016-02-16

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-16

Smak prawdziwych lodów

Moja ulubiona lodziarnia, gdzie mogę zjeść pyszne lody lub obłędny deser. Lody mają w kilkunastu smakach, a podczas letnich dni dodatkowe niepowtarzalne oferty połączone z konkursami. Smaki inspirowane są znanymi deserami czy słodyczami, dlatego każdemu przypadnie do gustu.

ZALETY:

-wiele pysznych smaków do wyboru -cykliczne akcje, konkursy

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie