• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

KFC - Sieć restauracji fast food

2.5/5 na 5 recenzji
2,5

Opis: CZY WIESZ, ŻE KFC ROZROSŁO SIĘ JUŻ DO 16 000 RESTAURACJI NA CAŁYM ŚWIECIE? Jesteśmy w ponad 100 krajach, a każdego dnia odwiedza nas kilkanaście milionów klientów. Aż trudno dziś uwierzyć, że w 1930 roku, gdy Harland Sanders zakładał pierwszą restaurację KFC, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces. Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: ?W to, co robisz, angażuj się maksymalnie i rób to jak najlepiej!? Dziś, mimo że od tamtej pory minęło już wiele lat, nadal ją wyznajemy. Wierzymy, że to właśnie ona stoi za sukcesem KFC i za jej sprawą tak wielu ludzi wybiera dziś nasze restauracje ? tu czując się komfortowo, ufając nam i doceniając nasze starania. KFC TO LOKALNE PRODUKTY W NAJLEPSZYM WYDANIU Gdziekolwiek jesteś, możesz być pewien, że jedzenie,które podamy Ci w KFC, będzie zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw. Bo tylko takie smakuje najlepiej.

Kategoria:usługa
2015-12-01

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

babeczka z polewą
2016-08-19

Pychota!

Pychota, miękki, soczysty, świeży kurczak w cienkiej panierce to właśnie to co lubię. Wychodząc z KFC zawsze jestem zadowolona. Polecam!

ZALETY:

Pyszne jedzenie Ceny

WADY:

Brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie