• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Cinnabon - Sieć kawiarni, lodziarni

Opis: Masz ochotę na coś naprawdę pysznego? Cinnabon to właśnie to, czego szukasz! Kochane na całym świecie cynamonowe, czekoladowe i orzechowo-karmelowe babeczki teraz także w Polsce! Delikatne ciasto, oryginalny cynamon Makara, pyszna czekolada, wyjątkowy karmel, chrupiące orzechy Pekan? To wszystko sprawia, że obok babeczek Cinnabon nie da się przejść obojętnie! Wśród naszych smakołyków znajdziecie również unikalne napoje mleczne lub owocowe! Pozwól się uwieść legendarnemu smakowi Cinnabon! Podaruj sobie chwilę prawdziwej PRZYJEMNOŚCI PONAD NORMĘ!

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

Cynamonowy raj!

Uwielbiam Cinnabon za przepyszne babeczki, ciastka, torty, lody. Wszystko! Zawsze świeże i pachnące wyroby, niepowtarzalny smak. W Internecie krąży wiele przepisów na ich specjały, ale jeszcze nigdy nie udało mi się odtworzyć TEGO smaku.

ZALETY:

-świeże produkty -jedyny smak -unikalność -lokalizacja

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie