• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Cinema City - Sieć kin

Opis: Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin Europie. Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 210 kin z aż 1942 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina.

Kategoria:usługa
2016-02-12

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-19

średnio

Cinema City ma dobrą ofertę kinową o fajnych godzinach jednak mam zazwyczaj kilka zastrzeżeń co do jakości. Zdarza się że puszczają film za głośno lub ma przyciemniony ekran. Nie lubię też gdy powłączają światła kiedy są jeszcze sceny po napisach. Nie zawsze wychodzę zadowolona z tego kina.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie