• Dodano 50,010 produktów
  • Napisano 193,048 opinii
  • 181,168 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki FlosLek

FlosLek

FlosLek Pharma i FlosLek Laboratorium to marki tworzone przez Laboratorium Kosmetyczne FlosLek Furmanek sp.j.
FlosLek Laboratorium to serie kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała, dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry w zależności od wieku i typu. Natomiast FlosLek Pharma to marka specjalistycznych dermokosmetyków stworzonych do pielęgnacji skóry problematycznej, wymagającej szczególnej pielęgnacji.
Kosmetyki FlosLek powstają w nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym ze składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Preparaty są oparte na innowacyjnych formułach, charakteryzują się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Firma ma własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FlosLek ma międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży.

W portfolio firmy są linie kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka jest dostępna w drogeriach, aptekach i sklepach. kosmetycznych oraz sklepie internetowym.

Strona www: https://www.floslek.pl/
Producent:Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.
Liczba produktów:252
Filtruj:
Sortuj:
Wszystkie linie marki
Najlepsze produkty marki: FlosLek