• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 producenta Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.

W Laboratorium Kosmetycznym FlosLek powstają nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji, których składniki aktywne są pochodzenia naturalnego. W tym nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym tworzy się preparaty oparte na innowacyjnych formułach, charakteryzujących się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Firma ma własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FlosLek ma międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży.

W portfolio firmy są linie kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka jest dostępna w drogeriach, aptekach i sklepach kosmetycznych oraz sklepie internetowym.

Liczba produktów:252
Marki producenta