• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Apteka Słoneczna - Sieć aptek

Opis: To apteka, w której uda się Wam kupić o wiele taniej wszelkiego rodzaju leki. Ja wielokrotnie tam realizowałam recepty i udało mi się w ten sposób zaoszczędzić nawet do 50% na niektórych zakupach. Poza tym apteka jest otwarta do 22, ma super zaopatrzenie, jeszcze nie zdarzyło się, żeby nie mieli czegoś a jeśli już to od razu sprowadzają. Miła,fachowa i szybka obsługa ( co w przypadku aptek jest ważne). O ich jakości świadczą kolejki, jakie codziennie ustawiają się przed drzwiami. Sprawdźcie a przekonacie się, ze warto

Kategoria:apteka
2015-11-11

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

respus
2016-09-30

dlugi czas realizacji zmowienia

Spory wybor produktow,ale dlugi okres oczekiwania na realizcje zamowienia. 5 dni minelo od zamowienia/zaplaty do zafakturowania i wyslania towaru.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie