• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Fisher Price

Dawno, dawno temu (w 1930 roku) Herm Fisher stwierdził, że świat potrzebuje lepszych zabawek. Takich zabawek, które ?będą się odwoływać do wyobraźni, wprowadzać coś nowego, zaskakującego, i zabawnego?.

Dlatego połączył siły z Irvingiem Price?em i Helen Schelle (która niestety nie zmieściła się w logo; wybacz, Helen!). Ich pierwsza seria zabawek nazywała się ?16 nadziei? (ang. 16 hopefuls) i obejmowała parę ślicznych kaczuszek.

Od tego czasu Fisher-Price pielęgnuje pierwotną wizję swoich założycieli. W miarę upływu lat wprowadzaliśmy produkty znane teraz jako akcesoria dla dzieci, czyli sprzęty, dla których warto zorganizować przyjęcie z okazji narodzin dziecka, oraz które zwiększają wygodę, bezpieczeństwo i komfort życia rodziców i niemowlaków.

Cały czas pamiętamy, co było na początku i co mogłoby wywołać uśmiech na twarzach Fishera, Price?a i Schelle. Dlatego staramy się wzbogacać życie rodzin, w których są małe dzieci. Pomagać rodzicom w uspokajaniu noworodków przed snem. Zachęcać niemowlęta do zrobienia kolejnego, przełomowego kroku. Obserwować, jak starsze maluchy odkrywają magię zabawy. Słuchać, jak przedszkolaki wymyślają nowe światy i odkrywają swoje otoczenie.
Liczba produktów:564
Marki producenta