Fisher Price, Szczeniaczek Uczniaczek (CJV64) (Fisher-Price)

18 kupi ponownie
93 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (93)

O produkcie

Szczeniaczek Uczniaczek Fisher Price to interaktywna zabawka z serii "Ucz się i śmiej", której celem jest nauka poprzez zabawę. Rozwija zdolności manualne i umysłowe, umuzykalnia. Piesek zachęca dziecko do bliskiego kontaktu, odwzajemnia uściski ciepłymi słowami i potrafi cieszyć się z przytulania. Gdy dziecko naciska na poszczególne części zabawki, piesek mówi, jak się nazywają części ciała. Na życzenie śpiewa rymowane piosenki w specjalnie nagranych i napisanych polskich wersjach. Piosenki związane są z nazwami, które wymawia piesek, dlatego dziecko uczy się wesoło i szybko.  Zabawka zachęci dziecko do nauki poprzez piosenki i gry, pomoże zrozumieć związki między słowami a czynnościami, wprowadzi małego człowieka w świat alfabetu, kolorów i liczb, zachęci dziecko do wyrażania miłości i przyjaźni co zwiększy jego poczucie bezpieczeństwa.  Zabawaka ma technologię "Poziomy nauki", które są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka:

Poziom 1 - Odkrywanie - od 6. miesiąca. Dźwięki i podstawowe słowa rozbudzają ciekawość maluszka.

Poziom 2 - Zachęcanie - od 12. miesiąca. Proste zadania zachęcają malucha do działania.

Poziom 3 - Naśladowanie - od 18. miesiąca. Zabawa w odgrywanie ról pobudza wyobraźnię dziecka.  

Zawartość edukacyjna w języku polskim. Zabawka posiada regulację głośności.

Wymiary Szczeniaczka: ok. 25 cm.

Wymiary opakowania: 28 x 27 x 18 cm.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6. miesiąca życia. Zasilana jest 3 bateriami typu AA (LR6) (dołączone są do produktu).

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com

Chyba żadna zabawka nie zawiodła mnie tak jak szczeniaczek uczniaczek. Upatrzyłam sobie tego miśka zanim jeszcze moje dzieci pojawiły się na świecie. Córka ma go już ponad rok czasu, obecnie skończyła dwa latka... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ