• Dodano 50,008 produktów
  • Napisano 193,042 opinii
  • 181,137 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Roan

Roan to typowy przykład firmy rodzinnej, przekazującej doświadczenia i tradycje z pokolenia na pokolenie. Przedsiębiorstwo powstało w 1970 roku, jednakże jego korzenie sięgają kilkunastu lat wstecz, kiedy ojciec założyciela firmy prowadził działalność gospodarczą w tej branży. Obecnie trzecie pokolenie wdraża nowe pomysły do sprawdzonych już rozwiązań wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów.
Klientom firma oferuje wózki wielofunkcyjne, spacerowe, foteliki samochodowe oraz akcesoria w bogatej kolorystyce, zgodnej z najnowszymi trendami. Gwarantuje szybki i solidny serwis.
Nadrzędnym celem firmy jest zagwarantowanie pełnej satysfakcji klientom w związku z czym szczególny nacisk kładzie się na wysoką jakość wyrobów.
Trzymając się tej polityki Roan zyskał renomę i zaufanie odbiorców, zajmując jedno z czołowych miejsc w tej branży w Polsce. Wózki dziecięce marki zostały dostrzeżone i docenione także za granicą. Od kilku lat eksport do krajów Europejskich i Azjatyckich stanowi 70% całej produkcji. Cała gama produktów Roan została zaprojektowana i wykonana by zapewnić bezpieczeństwo, komfort i praktyczność Mamom oraz ich dzieciom.
Strona www: http://www.roan.pl
Producent:Roan
Liczba produktów:24
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Roan