• Dodano 49,891 produktów
  • Napisano 192,175 opinii
  • 178,238 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki BioDermic Dermocosmetics

BioDermic Dermocosmetics

BioDermic to polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Zajmuje się produkcją profesjonalnych kosmetyków oraz sprzedażą opakowań na wszelkiego rodzaju produkty kosmetyczne. Posiada profesjonalne laboratorium z wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą. Przy opracowywaniu receptur korzysta z najlepszych komponentów. Dbam o najwyższą jakość produktów. Niektóre ze składników produkuje samodzielnie, aby mieć 100% pewności co do ich jakości i aktywności.Marka oferuje kosmetyki, które w swej prostocie zadziwiają działaniem. Ich receptury to kompozycja składników, których wzajemne relacje wzmacniają działanie każdego z osobna. W ten sposób uzyskuje się efekt synergii, który idealnie odzwierciedla ducha marki BioDermic Dermocosmetics. Produkty mają być nie tylko kosmetykiem, ale i namiastką profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.Kosmetyki BioDermic to:
  • aktywna forma substratów wiodących

  • spotęgowane działanie synergiczne

  • brak silikonów, które zastąpiono naturalnymi emolientami, które przyspieszają wchłanianie oraz chronią skórę przed wysuszaniem

  • brak parabenów, 100% bezpieczeństwa dla zdrowia i urody.

Strona www: https://biodermic.pl/
Producent:BioDermic
Liczba produktów:4
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: BioDermic Dermocosmetics