• Dodano 49,904 produktów
  • Napisano 192,178 opinii
  • 178,274 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Lakma

Perlux Super Compact WHITE to innowacyjne, super skoncentrowane perły piorące z proszkiem i żelem. Dzięki hybrydowej technologii, produkt łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z plamami na białych ubraniach, jednocześnie chroniąc je przed szarzeniem. Nadaje praniu przyjemny, długotrwały zapach.
Dostępne opakowania: 24 szt., 16 szt., 2 szt. trzykrotnie bardziej skoncentrowana formuła. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.Chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia, przedłużając jej żywotność.Dzięki precyzyjnemu dozowaniu jest bezpieczniejszy dla środowiska i dla człowieka.Dzięki zastosowaniu wodorozpuszczalnej folii produkt nie pyli, nie przedostaje się do układu oddechowego i nie alergizuje.Zawiera skuteczne środki wybielające oparte na formule aktywnego tlenu, która jest całkowicie bezpieczna dla białych tkanin.Nie tylko zapobiega mechaceniu tkanin, ale dodatkowo impregnuje i chroni włókna tkanin przed osiadaniem brudu.Nadaje praniu miły, przyjemny
i długotrwały zapach.
Strona www: http://www.perlux.pl/produkty/
Producent:Lakma
Liczba produktów:12
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Lakma