• Dodano 49,904 produktów
  • Napisano 192,178 opinii
  • 178,275 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Candia

Candia S.A. — to największy producent mleka spożywczego we Francji, Europejski lider rynku mleka. Roczna sprzedaż produktów firmy wynosi ponad 1.5 miliarda litrów najwyższej jakości mleka. Wieloletnie badania i zdo­byte doświadczenie pozwoliły koncernowi stworzyć urozmaicone produkty, które odpowiadają na potrzeby konsu­mentów w Europie i 50 krajach świata.

W 1990 roku powstał Instytut Candia – centrum badawcze zrzeszające naukowców z całego świata i od kilkuna­stu lat zajmujące się rozpatrywaniem wpływu mleka na organizm ludzki. Wyniki pracy tych fachowców są cenione i wykorzystywane także przez innych producentów produktów mlecznych.

Obecnie niezależne fabryki, m.in. w Meksyku, Pakistanie, Czechach, Mauritiusie oraz Afryce Północnej produkują mleko, korzystając z wiedzy i doświadczenia inżynierów i technologów naszej firmy (franchising).

Szczegóły na: www.candia.fr

Produkty mleczne Candia importowane do Polski powstają w 12 zakładach wytwórczych we Francji i Belgii, wyposażonych w supernowoczesne linie produkcyjne. Wysoka technologia, zwiększona zdolność wytwórcza i doskonała, najwyższa jakość mleka przyniosły firmie w 1993 roku certyfikat ISO 9002.
W Polsce produkty Candia dostępne są od 1992 roku. Można je nabyć w ponad 500 hipermarketach i supermarketach na terenie całej Polski.
Strona www: http://www.candia.pl
Producent:Candia
Liczba produktów:14
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Candia