• Dodano 49,891 produktów
  • Napisano 192,175 opinii
  • 178,238 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Nuby

Od 1970 roku Luv n’ Care® dostarcza wysokiej jakości, innowacyjne produkty inspirowane naturą, które czynią życie dzieci oraz ich rodziców łatwiejszym, prostszym i przyjemniejszym. Nasza wiedza i doświadczenie obejmuje wszystkie znaczące i trudne etapy, które rodzice napotykają w trakcie rozwoju swego dziecka i pomaga im podjąć ważne decyzje.

Marka Nûby™ obejmuje karmienie, żywienie dodatkowe, uspokajanie, zabawę, kąpiel i pielęgnację oraz oferuje opatentowane, innowacyjne rozwiązania w każdej z tych kategorii.

Nasze znaczące inwestycje finansowe w badania, projektowanie, innowacyjność oraz ochronę własności intelektualnej utrzymuje markę na czołowej pozycji w dziedzinie technologii i projektowania a także zapewnia jej miano najszybciej rozwijającej się marki w świecie.

Przez ostatnie 35 lat Nûby™ jest dystrybuowane do ponad 155 krajów na całym świecie i jest kochane przez miliony dzieci i rodzin.

W marce Nûby™ dążymy aby życie rodziców i dzieci stało się łatwe, proste i przyjemne. Najwyższe standardy jakości, globalnych trendów i ciągłe doskonalenie produktów umożliwia nam dostarczenie rodzicom wszystkiego, czego potrzebują aby zapewnić rozwój swoim dzieciom.

Nasze produkty powstają z inspiracji naturą i zapewniają najlepszy, najbezpieczniejszy i najprostszy wybór Tobie i Twojemu dziecku
Strona www: http://www.nuby.com
Producent:Nuby
Liczba produktów:61
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Nuby