Modafen, tabletki powlekane, 200 mg + 30 mg (Zentiva)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Lek Modafen, tabletki łagodzi objawy grypy i przeziębienia. Skład: Jedna tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu oraz 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, sodu laurylosiarczan, powidon 25, kwas stearynowy, karboksymetyloskrobia sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna. Skład otoczki: hypromeloza, talk, tytanu dwutlenek, makrogol 6000, emulsja symetykonowa SE4. Działanie Modafen to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy zmniejszający przekrwienie błon śluzowych. Udrożnia nos i zatok. Wskazania Modafen stosuje się doraźnie w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka, ból głowy, niedrożność nosa (katar) i obocznych zatok nosa, bóle stawowo-mięśniowe Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: dawka początkowa to 2 tabletki, następnie w przypadku konieczności 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 6 tabletek.

Opinie

Jeannette Kalyta: „Noszenie, tulenie, całowanie – na HNB nie ma innego sposobu”