Wózek spacerowy Spring (Thule)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Wózek  spacerowy Thule Spring jest stylowy i w pełni dopasowany do potrzeb rodziców i dzieci. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne ramy (czarna i aluminium) i sześć wariantów budki (m.in. różne warianty szarości, oliwkowy, granatowy, niebieski), dzięki czemu każdy może skonfigurować swój idealny wózek (a potem łatwo go modyfikować, dokupując kolejne akcesoria, również w odpowiedniej kolorystyce).

Wózek jest zwrotny i łatwy w prowadzeniu – jego projektanci wykorzystali ogromne doświadczenie zdobyte podczas opracowywania wielokrotnie nagradzanego „wielozadaniowego” wózka Thule Urban Glide 2. Thule Spring jest przede wszystkim wygodny i lekki (waży mniej niż 9,5 kg – co na ten typ wózka jest rewelacyjnym wynikiem). Nowy wózek Thule zabierze rodzica i małego pasażera wszędzie tam, gdzie zechcą i będzie znakomicie prowadził się przez cały dzień.

Płynnie działający system składania wózka jedną ręką znacznie ułatwia codzienne użytkowanie. Wózek można wygodnie złożyć, trzymając drugą ręką dziecko, i zabrać wszędzie tam, gdzie się wybieramy. Kompaktowe rozmiary oraz fakt, iż wózek może stabilnie stać pionowo w pozycji złożonej, sprawiają, że Thule Spring zajmuje mało miejsca i łatwo go przechować. Dzięki temu, że w pozycji złożonej powierzchnia styku z ziemią jest równie minimalna, wózek pozostaje czysty.

Spacerówka Thule Spring jest maksymalnie komfortowa. Atutem jest rozkładana budka ze zintegrowaną wentylacją, możliwość regulowania uchwytu jedną ręką i rozkładane siedzisko.

Opinie

Lego Duplo - rozwój emocjonalny