Okulary sportowe Junior (Solano)

0 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Okulary dla dzieci Solano są wykonane z elastycznych i trwałych materiałów, idealne podczas wszelkich aktywności fizycznych. 

Testom poddano trzy modele S30012, S30013, S30014 pod kątem wielu dyscyplin sportowych jak koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, tenis, squash oraz badminton. Badaniu poddana została wytrzymałość opraw na uderzenia w każdą z części, także w zawiasy, pod różnymi kątami, z prędkością nawet do 150 km/h. Oprawy przeszły pozytywnie weryfikację i testy.

Oprawy do zadań specjalnych wykonane są z TR90, którego substancją bazową jest nylon. Dzięki temu są one niezwykle giętkie i elastyczne, co znacząco wpływa na dopasowanie ich do kształtu twarzy, a także komfort noszenia. Jednocześnie jest to niezwykle wytrzymały, hipoalergiczny i ultralekki materiał.

Modele S30012, S30013, S30014 wyposażone są w szereg rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jednym z nich są powiększone i elastyczne noski. Są one połączone od wewnętrznej strony z dodatkowym elementem na górnej belce, który także jest elastyczny i ma za zadanie amortyzację uderzeń w oprawę. By okulary nie parowały element ten został wzbogacony o system wentylacji. W miejscu, gdzie zawias łączy oprawę z zausznikami zastosowano dodatkowy, wzmacniający system,  do którego w prosty sposób można zamontować przyczepy gumy okalającej głowę. Guma ma za zadanie maksymalną stabilizację opraw nawet przy dynamicznych ruchach, czy podczas kontaktu z przeciwnikiem. Gumę można wypiąć z opraw lub też odczepić- zakończona jest wygodnymi rzepami. Posiada także regulację długości, by idealnie dopasować ją do kształtu i rozmiaru głowy. Po odpięciu tego elementu okulary można nosić także na co dzień.

Okulary są dostępne w 3 rozmiarach.

Opinie

DODAJ OPINIĘ