Sokoliki, parówki dla dzieci (Sokołów)

1 kupi ponownie
26 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (26)

O produkcie

Produkty z linii dedykowanej dzieciom Sokoliki mają nowe, krótkie składy – bez żadnych substancji dodatkowych i konserwantów. Sokoliki wyróżnia wysoka mięsność i delikatny smak, lubiany przez dzieci. Są idealnym uzupełnieniem codziennej diety dzieci w wartościowe białko.

Sokoliki to wysokiej jakości produkty mięsne, które powstają ze sprawdzonego surowca. Są dobrym źródłem pełnowartościowego białka, który jest bardzo ważnym składnikiem codziennej diety dzieci. Delikatne przyprawy zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji smakowych najmłodszych konsumentów. Sokoliki świetnie sprawdzą się jako pożywny posiłek w ciągu dnia. Parówki i kiełbaski znakomicie smakują podane na ciepło – ugotowane, usmażone czy upieczone. Szyneczka to idealny dodatek do kanapek jedzonych w domu, jak i na drugie śniadanie w szkole. Kabanoski są wygodną przekąską, po którą można sięgnąć w każdym momencie dnia.

Sokoliki z nowym składem dostępne są od listopada 2019. Proces wprowadzania produktów Sokoliki z nowymi składami odbywa się stopniowo, w miarę wyczerpywania się wcześniejszych partii produktów oraz opakowań.

Ja nie mam problemu z kupnem tych paróweczek, w mięsnym koło moich rodziców są zawsze dostępne, więc moja mama często je kupuje. Nie są najtańsze, ale są pyszne, no i nie jest to jakiś syf jak niektóre parówki.... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ