• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Polfarmex S.A.

Polfarmex S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna z wyłącznie polskim kapitałem założona w 1989roku. Jest producentem leków na receptę i bez recepty, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i kosmetyków. Oferta Polfarmex obejmuje ponad 100 pozycji produktowych i sukcesywnie jest poszerzana o kolejne nowości.
Firma zatrudnia ok. 750 osób. Załogę tworzą głównie ludzie młodzi, zorientowani na rozwój firmy i własny. Większość pracowników posiada wyższe wykształcenie.
Wysoką jakość produktów Polfarmex gwarantuje nie tylko sprawdzony personel, ale i nowoczesny park maszynowy. Produkty wytwarzane są zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz z systemem HACCP zgodnym z Codex Alimentarius. Firma dysponuje silnym zapleczem badawczo-rozwojowym. Zatrudniona w nim kadra posiada wysokie kwalifikacje i ma pełne możliwości opracowania technologii, dokumentacji rejestracyjnej (również dla innych firm farmaceutycznych) oraz wdrożenia do produkcji różnych preparatów.
Liczba produktów:11
Marki producenta