• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,446 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

My Sweet Angel- Producent Pościeli Dziecięcej

Z wielką przyjemnością wprowadzamy na polski rynek markę MY SWEET ANGEL. Firma zrodziła się z miłości do dzieci oraz umiłowania do pięknych,
znakomitej jakości przedmiotów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty. Chcemy umilić Państwu ten bajkowy czas oczekiwania na największy Skarb w życiu człowieka. Czas tworzenia otoczenia, w którym Wasze dziecko będzie się rozwijało oraz dorastało. Wszyscy wiemy jak ważne są pierwsze miesiące w życiu Dziecka. Każdy rodzic chce zagwarantować najbezpieczniejsze, najwygodniejsze warunki jakie tylko są możliwe. Mamy nadzieję, że towary zakupione u nas spełnią wszystkie oczekiwania. Nic tak nie poprawi humoru kobiecie spodziewającej się Dziecka jak prezent dla Aniołka, który dorasta pod jej sercem.
Strona www: http://www.my-sweet-angel.com/
Liczba produktów:5
Marki producenta