• Dodano 50,052 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,773 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Alexis

Najbardziej wymagającymi klientami są dzieci. Z myślą o nich i ich potrzebach w roku 1990 powstała firma Alexis. Dynamicznie rozwijająca się firma przeszła daleką drogę, od przysłowiowego garażu do kilku hal w nowoczesnym centrum logistycznym, co umożliwia jej dostosowanie się do potrzeb klientów.
Artykuły opatrzone znakami towarowymi Baby Mix i Sports & Fun charakteryzują się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania, co niezbędne jest dla zachowania bezpieczeństwa dzieci.
Asortyment spełnia oczekiwania zarówno najmłodszych, jaki i ich rodziców. Proponowane przez firmę produkty sprawiają maluszkom wiele radości oraz pomagają w edukacji od najwcześniejszych miesięcy życia. Odpowiednio dobrane zabawki znacznie rozwijają fantazję i umiejętności manualne.
Firma Alexis oferuje tylko bezpieczne produkty, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Strona www: http://www.alexis.com.pl
Liczba produktów:4
Marki producenta