• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Girasol

Chusty Girasol wytwarzane są w górzystych regionach Gwatemali przez Indian Majów, których wiedza i mistrzostwo w tkaniu starymi metodami przetrwały do dziś.
Tradycja tkania na drewnianych warsztatach tkackich zapoczątkowana została przez Hiszpanów, którzy przywieźli je ze Starego Kontynentu , by produkować tkaniny na sprzedaż. Metodą tą materiały wytwarzane są przez mężczyzn. Kobiety zaś używają przedkolonialnego stylu tkania - backstrap - ze starymi motywami, które głównie są używane w tradycyjnych strojach.
Do produkcji chust jest używana jedynie czysta, nieprzetwarzana bawełna , nie poddawana wcześniej wybielaniu, nabłyszczaniu, ani żadnej innej obróbce chemicznej. Chusty są barwione tradycyjnymi metodami, przy ich produkcji nie stosowano formaldehydów, związków halogenorganicznych, amin aromatycznych, wybielaczy optycznych.
Najwyższe noty "recommandable - polecane", uzyskane w specjalnym wydaniu "kleinkinder" magazynu öekotest 2000 dają gwarancję, że produkt jest w 100% ekologiczny i bezpieczny dla najmłodszych.
Strona www: http://www.girasol.pl/
Liczba produktów:1
Marki producenta