• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Stoczek

Jesteśmy jednym z czołowych producentów dań gotowych w Polsce. Obecni na rynku od 1969 roku byliśmy pionierami tej kategorii produktów w Polsce.

Dziś segment żywności gotowej do spożycia jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w branży spożywczej.

Zakład produkcyjny mieści się w Stoczku Łukowskim, z dala od skupisk przemysłowych, co daje gwarancję ekologicznej wręcz czystości produkcji.

Nakłady inwestycyjne, jakie ponieśliśmy w ostatnich latach pozwoliły na kompleksową modernizację zakładu oraz wdrożenie wysokich standardów jakościowych i sanitarno-weterynaryjnych.

Produkujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami systemów jakości i bezpieczeństwa produktu- posiadamy certyfikaty IFS i BRC. Wytwarzamy zgodnie z systemem jakości HACCP i pod ścisłym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii. Uzyskaliśmy też uprawnienia eksportowe na rynki UE.
Liczba produktów:2
Marki producenta