• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,667 opinii
  • 178,460 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Baby Design

Beztrosko spędzony czas na spacerze, pyszne obiadki i śniadanka przy kuchennym stole i nawet najdłuższe, najbardziej ekscytujące wyprawy samochodami ? przygotuj się z nami na każde wyzwanie stojące przed kochającymi rodzicami. Polecamy jedynie sprawdzone, w pełni bezpieczne i niezwykle pomocne w codziennej opiece nad naszymi maluchami akcesoria i produkty.

Zorganizuj wyprawę po parkowych alejkach i miejskich chodnikach wybierając tanie, wielofunkcyjne spacerowe wózki dziecięce, a także wybierz wygodne i zapewniające pełne bezpieczeństwo foteliki samochodowe dla małych podróżnych w różnych grupach wagowych (0: 0-13 kg; 1: 9-18 kg; 2-3:15-36 kg). Są to rozwiązania bardzo intuicyjne w obsłudze i montażu. Polecamy także cały szereg innych produktów, takich jak huśtawki dla najmłodszych, kojce, czy też foteliki do karmienia.

Każdy wprowadzany do oferty nowy fotelik, czy wózek dziecięcy, jest zawsze sprawdzany przez producenta pod kątem bezpieczeństwa, a przy tym zachwyca swoim wyglądem.

Asortyment jest nieustannie poszerzany o funkcjonalne rozwiązania ? zarówno z punktu widzenia dziecka, jak i rodzica.
Liczba produktów:55
Marki producenta