Rhinafen, 200mg+30mg, tabletki powlekane (Polfa Łódź)

0 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

Rhinafen jest nowoczesnym, wygodnym w stosowaniu lekiem o skojarzonym działaniu dwóch składników. Ibuprofen działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, a pseudoefedryna obkurcza śluzówkę nosa. Rhinafen wykazując szybki początek działania, udrażnia nos i naturalne ujścia zatok przynosowych, ułatwia swobodne oddychanie. 1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg. Substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna  z krzemionką koloidalną bezwodną, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), mannitol, magnezu stearynian.

Opinie

DODAJ OPINIĘ