Wózek spacerowy Egg z gondolą (Marko)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Wózek Egg to miękkie w dotyku tkaniny, łagodne kształty i ciągłe linie. Znakomita konstrukcja zapewnia dziecku komfortową jazdę, a rodzicom łatwość w obsłudze. Aby zapewnić dziecku maksymalny komfort rekomendowane jest zakupienie wkładki do wózka. Wkładka jest dopełnieniem eleganckiego stylu wózka i idealnie komponuje się z kolorystyką wózka. Do stelaża wózka Egg pasuje gondola zaprojektowana tak, że może służyć do spania, zapewniając dziecku zdrowy i komfortowy sen już od dnia narodzin.

Egg został wyposażony w opony z technologią Tru-Ride, które gwarantują komfort jazdy, doskonałe manewrowanie oraz najwyższe bezpieczeństwo.

Stelaż, który można złożyć za pomocą jednej ręki, jest kompaktowy i wolnostojący po złożeniu. Przestronne i wygodne siedzisko można ustawić w 3 różnych pozycjach, dodatkowo siedzisko może być skierowane przodem bądź tyłem do kierunku jazdy. Siedzisko skierowane tyłem do kierunku jazdy umożliwia interakcję z dzieckiem podczas spaceru, rozwijając jednocześnie u dziecka umiejętność mówienia. Gdy dziecko jest już starsze, siedzisko skierowane przodem do kierunku jazdy zapewni dziecku możliwość oglądania i poznawania otaczającego go świata.

Dzięki pasującym adapterom, z wózka pojedynczego można stworzyć wózek bliźniaków bądź dzieci rok po roku, dodając jedynie dodatkowe siedzisko.

Na stelażu wózka można zamontować foteliki samochdowe takich marek jak BeSafe, Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi czy Recaro za pomocą odpowiednich adapterów.

Opinie

DADA 13 kolka