Wózek Classic Retro (Lonex)

0 kupi ponownie
6 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (6)

O produkcie

Klasyczny wózek dla niemowląt. Wózek retro składa się z wiklinowej gondoli umieszczonej na amortyzowanym podwoziu. Do ochrony przed deszczem służy budka przymocowana do gondoli.

Akcesoria niemowlęce można przewozić w bagażniku pod gondolą lub w specjalnej torbie (lub kieszeni) przymocowanej do ramy wózka. Wózek retro łączy w sobie styl poprzedniej epoki i nowoczesne rozwiązania. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. W zestawie:    

  • gondola z naturalnej wikliny
  • rączka obszyta skórą
  • orba w standardzie
  • stelaż chromowany
  • koła łożyskowane
     

Dla wygody i bezpieczeństwo dziecka, w komplecie jest specjalna folia, która ochrania cały wózek i dziecko przed deszczem oraz moskitiera chroniąca przed owadami. Stelaż wykonany jest z chromowanej stali, wytłumianiem nierówności zajmują się wytrzymale i precyzyjne wachacze, kktóre czynią wózek bardzo przyjemny w prowadzeniu. Wózek posiada duże, pompowane koła, które bardzo łatwo toczą się dzięki łożyskom. Gondola przymocowana jest do stelaża poprzez system „click and go”, który poprzez 1 przycisk pozwala w łatwy sposób odłączyć gondolę od stelaża. Wnętrze gondoli wykonane jest z bardzo dobrej jakości materiału. Wszystkie elementy materiałowe można łatwo wyjąć i oczyścić z zabrudzeń lub wyprać. 

Oparcie regulowane - dziecko można przewozić w pozycji siedzącej i leżącej. Rączka wózka obszyta jest wysokiej jakości eko-skórą, która jest bardzo wygodna w prowadzeniu i zarazem praktyczna. 

Wymiary: Gondola 85 cm  Szerokość wózka 60 cm  Waga wózka 14 kg

Kasia
Posiadam ten wózek od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jest duży i wygodny dla dziecka i wygląda bardzo dobrze. Składanie jest proste, bez problemu mieści się do samochodu.Jestem drobną osobą i ważne dla mn... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ