Chłodziarko-zamrażarka CBNes 6256 (Liebherr)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Chłodziarko-zamrażarka CBNes 6256 z linii French Door zachwyca swoją pojemnością. Jej wnętrze mieści aż 471 litrów i to właśnie ona skradła serce jurorów Red Dot Award 2018.

Urządzenie posiada dwie szuflady z technologią Bio Fresh. Są one gwarancją świeżości produktów. W temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce.

Czasochłonne odszraniane jest już przeszłością. Dzięki funkcji NoFrost w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Bez szronu. Bez problemu.

Dla wszystkich fanów kolorowych drinków idealnym rozwiązaniem jest wbudowany Ice Maker. Automatyczna kostkarka z mechanizmem TwistTray dba o to, aby kostki nie zlepiały się ze sobą i miały jednolity,  atrakcyjny kształt.

Boki, drzwi oraz wewnętrzna tylna ściana urządzenia zostały wykonane ze stali szlachetnej. Całość jest niezwykle wytrzymała i odporna na zarysowania.

Pomimo swojej pojemności model CBNes 6256 zaskakuje niskim zużyciem energii w klasie efektywności energetycznej A++.

Opinie

Jakie zasady obowiązują na oddziale intensywnej terapii noworodka?