Kosmetyki do stóp i paznokci MYCO help. (Ideepharm)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Osoby borykające się z objawami infekcji grzybiczych, a także te potencjalnie narażone na ryzyko ich wystąpienia, powinny sięgnąć po specjalistyczną linię kosmetyków i wyrobów medycznych MYCO help. Ich nowoczesne, a zarazem oparte na sprawdzonych składnikach, receptury stworzono z myślą o stopach potliwych, przesuszonych, szorstkich i z nadmiernie łamliwymi paznokciami. MYCO help to trzy preparaty:

MYCO help Aktywny dezodorant ochronny do stóp i butów sprawdzi się zwłaszcza u osób z problem nadmiernej potliwości stóp, która zwiększa ryzyko rozwoju grzybicy. Ekstrakt z szałwii i Piroctone Olamine skutecznie redukują nadmierne pocenie, odświeżając stopy i obuwie przez cały dzień. Dezodorant wspomaga zachowanie prawidłowej higieny, stanowi istotny element profilaktyki przeciwgrzybiczej oraz zapewnia komfort już od pierwszego zastosowania. Preparat należy aplikować (2 razy dziennie lub częściej w zależności od potrzeb i stanu skóry) na czystą i osuszoną skórę stóp, szczególnie w takich miejscach, jak przestrzeń między palcami.

MYCO help Aktywna maska hydronatłuszczająca do stóp jest polecana do pielęgnacji bardzo przesuszonej, zgrubiałej i szorstkiej skóry stóp. Specjalistyczna formuła z 30% zawartością mocznika nadaje im wyjątkową miękkość i gładkość, redukuje rogowacenie oraz zmniejsza tendencję do powstawania odcisków. Maska tworzy warstwę ochronną, ograniczając nadmierną utratę wody z naskórka. Przy regularnym stosowaniu preparat widocznie poprawia nawilżenie, dzięki czemu wspomaga proces regeneracji i eliminuje problem nadmiernej suchości skóry. Doskonale pielęgnuje skórę z objawami grzybicy, niwelując uczucie napięcia i pieczenia. Można ją stosować jako krem do codziennej pielęgnacji lub jako maskę o intensywnym działaniu na noc.

MYCO help Aktywny płyn przeciw grzybicy paznokci to wygodny w użyciu preparat, który wykazuje działanie ściągające i keratolityczne, a także chroni przed wtórnym nadkażeniem, uniemożliwiając jednocześnie przenikanie drobnoustrojów do gojącej się skóry. Specjalistyczny kompleks łagodzi objawy infekcji oraz nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla flory patogennej. Substancje zawarte w płynie tworzą ochronną barierę - izolują miejsce zastosowanego preparatu, a tym samym obszar występowania zmian od szkodliwych czy drażniących czynników zewnętrznych.

Płyn należy nakładać dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem na chorobowo zmienione wały okołopaznokciowe i paznokcie. Pozostawić do wyschnięcia na ok. 1 minutę. Kurację  kontynuować codziennie do momentu, aż płytka paznokcia odzyska naturalny biały lub różowy kolor.

Opinie

Studio Babyonline odcinek 10