Ibum Extra, tabletki powlekane, 200 mg + 30 mg (Hasco-Lek)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

1 tabletka zawiera: substancje czynne: ibuprofen 200 mg, pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg substancje pomocnice: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, celuloza mikrokrystaliczna krzemowana, karboksymetyloskrobia sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, otoczka: alkohol poliwinylowy, makrogol 3350, talk, lak żółcieni pomarańczowej. Działanie Preparat o skojarzonym działaniu ibuprofenu i pseudoefedryny. Ibuprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, pochodną kwasu propionowego, o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej. Pseudoefedryna jest lekiem sympatykomimetycznym. Działając na receptory adrenergiczne w mięśniach gładkich naczyń krwionośnych obkurcza naczynia i w rezultacie zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa, udrożnia nos i zatoki oboczne, zmniejsza ilość wydzieliny. Wskazania Preparat stosowany doraźnie w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: niedrożność nosa i zatok obocznych nosa, ból głowy, gorączka, bóle stawowo mięśniowe. Dawkowanie: Lek stosować doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek co 4 godziny po posiłkach. Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę. Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Opinie

Mój sposób na II 01 kilogramy po ciąży