Paracetamol, syrop 120 mg/5 ml (Galena)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Skład 5ml (1/3 miarki) zawiera 120 mg paracetamolu. Wskazania W bólach różnego pochodzenia o małym i średnim nasileniu (ból głowy, zębów, bóle stawowe, miesiączkowe oraz nerwobóle). Stosowany również przeciwgorączkowo w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.

Opinie

Marta dobra rada zmiana pieluchy