Regenerujący zabieg laminacji do włosów suchych i łamliwych RADICAL® (Farmona)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Bogata formuła regenerującego zabiegu oparta została na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach. W jednej recepturze znajdziemy wzmacniający ekstrakt ze skrzypu i proteiny pszenicy, wyraźnie wzmacniające włosy oraz poprawiające ich sprężystość, olej ze słodkich migdałów i olej awokado, które odczuwalnie odżywiają, wygładzają i przywracają im blask, a także keratynę vege, dogłębnie regenerującą zniszczone włosy i chroniącą przed uszkodzeniami. Profesjonalny zabieg został podzielony na dwa etapy, co sprawia, że włosy są wzbogacone o cenne składniki w odpowiedniej kolejności:

  • I etap to połączenie proteinowej maski i keratynowego boostera, co pozwala na dogłębną odbudowę struktury włosa. Maska odczuwalnie regeneruje włosy, sprawiając, że stają się elastyczne i mocne. Z kolei keratynowy booster przywraca uczucie silnego odżywienia i nawilżenia oraz poprawia kondycję włosów.
  • II etap jest zwieńczeniem laminacji. Zawarte w kuracji serum emolientowe, pozwala wygładzić łuski włosów i zamknąć w nich dobroczynne składniki aktywne na dłużej. Dzięki temu kosmyki stają się bardziej wytrzymałe i lśniące.

Do zestawu jest również dołączony czepek foliowy, który utrzymuje ciepło, ułatwiając wnikanie substancji aktywnych w głąb struktury włosa. Zabieg polecamy do włosów suchych i łamliwych oraz średnio- i wysokoporowatych.

Opinie

Szkoła rodzenia: Kąpiel noworodka