Bio-kremy do rąk my'BIO (Farmona)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Formuły bio-kremów do rąk marki my’BIO posiadają powyżej 97% składników pochodzących z natury. Zawarte w nich ekstrakty z wyselekcjonowanych roślin z różnych zakątków świata stanowią bogate źródło cennych związków chemicznych, które wykazują intensywne działanie pielęgnacyjne. A oprócz składników aktywnych w kosmetykach znajdziemy również naturalne oleje stanowiące bazę bio-kremów przyjaznych dla środowiska i wegan.

Nawilżająco-ochronny bio-krem do rąk my’BIO Kanadyjska BioRegeneracja CZERWONY KLON

Opracowany z myślą o skórze suchej i mało elastycznej. Zawarty w nim ekstrakt z kory czerwonego klonu bogaty w polifenole, kondycjonuje i uelastycznia skórę. Olej Canola bogaty w tokoferol, fitosterole wpływa na nawilżenie naskórka, odbudowuje i chroni jego barierę ochronną. Dzięki dodatkowej zawartości 5% masła Shea oraz olejku kokosowego krem przynosi ukojenie podrażnionej skórze.

Odżywczo-regenerujący bio-krem do rąk my’BIO Fińskie BioOdżywienie ALGI BŁĘKITNE

Polecany do skóry bardzo suchej i pękającej. Dzięki ekstraktowi z alg błękitnych oraz naturalnym emolientom (5% masła Shea i olej  ze słodkich migdałów) - krem odczuwalnie odżywia, wygładza skórę, wzmacnia ją i przeciwdziała ponownym pęknięciom. Natomiast olej lniany bogaty w kwasy omega 3 i witaminę E, pobudza proces regeneracji i przywraca prawidłową gospodarkę hydrolipidową.

Opinie

Robert Lewandowski klocki Lego