Paracetamol 500 mg, czopki dla dorosłych (Farmina)

0 kupi ponownie
4 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (4)

O produkcie

Wskazania: bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, bolesne miesiączkowanie, po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); gorączka (np. w przeziębieniach i stanach grypowych, po szczepieniach).   Dawkowanie i sposób stosowania: lek przeznaczony do podawania doodbytniczego. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1–2 czopki co 4–6 godzin. Nie przekraczać maksymalnej dawki dziennej wynoszącej 4 g na dobę, uwzględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 7 dniach należy skontaktować się z lekarzem.

gość
U mnie sprawdził się idealnie na bóle miesiączkowe i gorączkę. Wg mnie działa szybciej niż doustne odpowiedniki, a co najważniejsze, nie podrażnia żołądka. Z początku nie byłam przychylna doodbytniczemu sposobo... zobacz całą opinię

Opinie

DODAJ OPINIĘ