Miś Podróznik (Chicco)

0 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Chicco Miś Podróżnik PL/EN to sympatyczny, interaktywny gaduła - pierwszy nauczyciel języka obcego dla dziecka, wciągający je w fascynujący świat podróży! Miś Podróżnik to świetny opowiadacz, a gdy mówi, jego buzia naprawdę się rusza! Kategoria wiekowa: 1 - 4 lata.

Jeśli zależy ci, aby twoje dziecko w przyszłości łatwiej przyswajało języki obce, już teraz pomóż mu oswajając je z ich melodią. Idealnie, jeśli zrobicie to w sposób naturalny – podczas swobodnej zabawy. Taka zabawa powinna być dla dziecka zupełnie niewymuszonym zajęciem, a nauka polegać powinna na najprostszych czynnościach: osłuchiwaniu się z melodią języka, przyswajaniem akcentu i stopniowym poznawaniem prostych, podstawowych słów. Miś Podróżnik jest doskonałym wyborem, jeśli chodzi o zabawki, które taką edukacyjną zabawę najlepiej wspierają. Duży (aż 33 cm), welurowy Miś z plecakiem pełnym opowieści, posiada wiele interaktywnych punktów, po których naciśnięciu dziecko odkryje ponad 80 różnych efektów dźwiękowych: piosenki, słówka i proste zdania. Wszystko to w języku polskim i angielskim. W brzuszku misia, wmontowany jest elektroniczny odtwarzacz. Pasuje do niego wszystkich 5 kart, które Miś trzyma w plecaku, a każda z nich zabiera dziecko w inną krainę i uczy powiązanego z nią słownictwa. Obsługa odtwarzacza wymaga od dziecka umiejętności manualnych i doskonale trenuje mała motorykę.

Miś zna: 9 piosenek w języku polskim, 9 piosenek w języku angielskim, 5 melodii oraz części ciała, alfabet, liczby, kolory, kształty i zwierzęta! Naciśnij łapki i nóżki Misia, aby je odtworzyć.

Opinie

DODAJ OPINIĘ