Nurofen Antigrip, tabletki powlekane 200 mg + 30 mg (Boots Healthcare)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

1 tabletka zawiera:  Ibuprofen 200 mg Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg Działanie Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Udrażnia nos i zatoki. Wskazania Lek doraźnie łagodzi objawy towarzyszące przeziębieniu i grypie: gorączkę, niedrożność nosa (katar) i zatok, ból głowy, bóle stawowo-mięśniowe. Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: dawka początkowa 2 tabletki, następnie w razie konieczności od 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Tabletki popijać płynem. Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Uwagi: Nie podawać dzieciom do 12 roku życia bez zalecenia i nadzoru lekarza.

Opinie

Szkoła rodzenia: Sport w ciąży