Trampolina dziecięca Fun (Athletic24)

0 kupi ponownie
12 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (12)

O produkcie

Trampolina dziecięca Athletic24 Fun to wspaniała trampolina do użytku domowego, na której mogą bawić się dzieci o wadze do 45 kg. Mata do skakania na trampolinie ma średnicę 100 cm, a cała trampolina 140 cm. Wszystkie twarde elementy trampoliny osłonięte są miękką gąbką, dzięki czemu dziecko nie uderzy się podczas zabawy. Trampolina ma przymocowaną siatkę zabezpieczającą z bezpiecznym wejściem zamykanym na zamek błyskawiczny.

Trampolina wykonana jest ze specjalnie wygiętych stalowych rur, które zapewniają dużo większą stabilność całej konstrukcji. Dostępna w kolorach: różowym, zielonym i niebieskim.

Trampolina Fun 140 cm, nie posiada sprężyn, ponieważ jest dostosowana do użytkowania przez najmłodsze dzieci. Zastosowane specjalne, mocne gumy, pozawalają uzyskać optymalną sprężystość maty do skakania. Dopuszczalna maksymalna waga małego użytkownika to 45 kg!

Mata do odbić znajduję się na wysokości 38 cm, dzięki czemu dziecko nie potrzebuje drabinki do wchodzenia.

Nogi są wygięte na zewnątrz, aby dziecko skaczące wewnątrz, siłą swojego nacisku nie miało możliwości przewrócenia trampoliny. Jest to bardzo ważny czynnik podnoszący bezpieczeństwo.

Kolejnym zabezpieczeniem jest siatka okalająca nogi trampoliny. Zapobiega ona dostaniu się przedmiotów lub zwierząt pod obszar maty do skakania.

Opinie

DODAJ OPINIĘ