Oczyszczacz powietrza MI AIR PURIFIER 2 (Xiaomi)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Oczyszczacz powietrza posiada 360° filtr cylindrowy, który w porównaniu do standardowych oczyszczaczy powietrza efektywnie pobiera powietrze z każdego kierunku. Z filtrem EPA o wysokiej gęstości pochodzącym od japońskiego producenta Toray, trójwarstwowa konstrukcja Mi Air Purifier 2 usuwa cząsteczki większe niż 0,3 ľm, a aktywowany filtr z węglem kokosowym usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje. Wymiana filtra jest prosta, a urządzenie samo poinformuje za pośrednictwem aplikacji o konieczności wymiany.

Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki skutecznemu filtrowi oczyszczania powietrza, proces filtracji obejmuje całe pomieszczenie. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb "super". Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 310m3/h.

Nowa technologia zastosowana w silniku, zmniejsza zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W. Oznacza to niższe zużycie energii niż żarówki energooszczędne.

Opinie

DODAJ OPINIĘ