• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Trendy Hair Fashion - Sieć salonów fryzjerskich

Opis: Fryzjerstwo to nasza pasja, którą z powodzeniem od kliku lat realizujemy w naszym salonie w Poznaniu. Każdy nasz fryzjer to prawdziwy profesjonalista, który poradzi sobie nawet z najmniej pokornymi włosami. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne i karnety spa dla włosów. Dodatkowo każdy nasz salon fryzjerski posiada liczne bonusy i rabaty dla stałych Klientów. Zapewniamy ekskluzywne i komfortowe warunki przeprowadzania zabiegów fryzjerskich.

Kategoria:usługa
2016-02-16

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-16

Nowa fryzura, nowa ja!

Słyszałam wiele różnych opinii o tym salonie, dlatego postanowiłam sama dowiedzieć się czy to prawda. Zaskoczył mnie termin, ponieważ wizyta umówiona została prawie 2 miesiące do przodu. Podczas wizyty okazało się, że moja fryzjerka jest chora, dlatego w zastępstwie przyślą kogoś innego. I to był strzał w 10! Fryzjer bardzo przejął się moimi oczekiwaniami i starał się wykonać wszystko tak jak chcę.

ZALETY:

-profesjonalna obsługa -wykonywanie poleceń zgodnie z oczekiwaniami

WADY:

-trochę zbyt wysokie ceny

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie